• Klej Professional 35ml tubka + GRATIS!

Symbol: 60-P35
15.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9
Inpost Paczkomaty 9
Inpost Kurier 10
Kurier DPD 15
Inpost Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD (Pobranie) 19

Zadzwoń i zamów: 795244917 lub 577757706

Zostaw telefon

Klej poliuretanowy do naprawy i modyfikacji pontonów , trampolin itp. Ten klej jest używany podczas produkcji pontonów w fabrykach i jest zalecany do przyklejenia różnych uchwytów oraz akcesoriów do pontonu. Przeznaczony dla szybkiej i niezawodnej naprawy wyrobów z PVC, które są wykorzystywane na zewnątrz. W morskiej lub słodkiej wodzie. Odporny na promienie UV.

Zalecany do szybkiej i jakościowej naprawy jak w turystycznych oraz domowych warunkach:
- łodzi i dmuchanych,
- trampolin oraz dmuchanych obiektów,
- samochodowych dętek,
- pawilonów handlowych,
- turystycznych namiotów, kajaków, kanoe, katamaranów oraz sportowego i turystycznego obuwia.

Metoda klejenia na zimno:
1) Zaznaczyć miejsce pod łatkę. Wyciąć łatkę z tkaniny lub folii PVC w rozmiarze, który jest 4-5 cm większy niż miejsce uszkodzenia.
2) Oczyścić i odtłuścić łatkę oraz miejsce pod łatkę.
3) Nanieść cienką warstwę kleju na obie powierzchnie, które mają być klejone.
4) Osuszamy 5-10 min. Nanosimy drugą warstwę kleju i osuszamy 3-5 min. Ważne, żeby dobrze wyznaczyć moment rozpoczęcia zniknięcia lepkości kleju (sprawdzać na dotykając palcem), umieścić łatkę na miejsce i mocno przycisnąć. Polecamy zostawić miejsce klejenia pod naciskiem na 3-4h. Sklejony sprzęt można używać po 3-4h.

Metoda klejenia na gorąco:
1) Zaznaczyć miejsce pod łatkę. Wyciąć łatkę z tkaniny lub folii PVC w rozmiarze, który jest 4-5 cm większy niż miejsce uszkodzenia.
2) Oczyścić i odtłuścić łatkę oraz miejsce pod łatkę.
3) Nanieść cienką warstwę kleju na obie powierzchnie, które mają być klejone.
4) Osuszamy 5-10 min. Nanosimy drugą warstwę kleju i osuszamy5-10 min.
5) Nagrzać klejone powierzchnie do temperatury 60 °С, umieścić łatkę na miejsce i mocno przycisnąć. Sklejony sprzęt można używać po 20 min.

Rekomendację i zalecenia:
Ucięcia i uszkodzenia większe niż 4 cm kleić z obu stron. Ucięcia i uszkodzenia długością większej niż 6 cm polecamy naprawiać w specjalizowanych warsztatach. Naprawiony sprzęt w warunkach turystycznych z większym uszkodzeniem polecamy ponownie naprawić przy pierwszej możliwości klejem dwuskładnikowym. Temperatura eksploatacji klejonego sprzętu od – 40 °С do +80 °С. Naprawiać przy temperaturze większej niż 10 °С. Przechowywać i transportować przy temperaturze od – 10 °С do + 30 °С. Świeży klej usuwa się spirytusem lub acetonem. Maksymalny efekt osiągamy po upłynięciu 24 godzin. UWAGA ŁATWOPALNY! Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci. Prace należy prowadzić w wentylowanym pomieszczeniu i unikać dostępu do ognia. Wyprodukowano w Ukrainie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.