• Knaga zaciskowa na linę kotwicy z blokadą

69.00
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 godziny
Shipping price 89
Odbiór osobisty 0
Anglia 89

Zadzwoń i zamów: 795244917 lub 577757706

Leave your phone

Knaga zaciskowa do łodzi lub pontonu.

DOSTĘPNY KOLOR -SZARY

Knaga kotwiczna służy do szybkiego, wygodnego i niezawodnego mocowania liny kotwicznej w dowolnym miejscu (nie tylko przy kotwicy na dnie, ale również przy podnoszeniu).

Główną zaletą tej knagi jest możliwość mocowania liny o średnicy od 4 mm do 10 mm, co jest idealne dla większości modeli nowoczesnych łodzi dmuchanych wykonanych z tkaniny PVC (Kolibri, Bark, Storm, itp.).

Zacisk kotwiący jest wyposażony w blokadę z twardego tworzywa sztucznego z V-profilem, która pozwala na szybkie zamocowanie liny kotwiącej w żądanej pozycji.  Śruba oczkowa pewnie trzyma linę kotwiącą.  Wystarczy tylko pociągnąć linę do siebie, a lina zostanie natychmiast "zwolniona" z zamka.

Na łodzi można zainstalować kilka knag, na przykład na dziobie łodzi i na pokładzie na rufie, ta opcja jest wygodna, jeśli praktykuje się instalację łodzi na dwóch kotwicach "po drugiej stronie nurtu".

Kolejną zaletą tej gałki ocznej jest zakrzywiona podstawa, która odpowiada kształtowi nadmuchiwanego balona łodzi, co znacznie upraszcza proces montażu (klejenia) na łodzi PCV.

 

Główne cechy charakterystyczne kangi:

  • Materiałem bazowym jest PCV
  • Wielkość ryby: 225x170x50
  • Średnica liny: 4-10 mm
  • Kolor: czarny.

 

Knaga montowana jest oddzielnie lub z reguły w parze z rolką kotwiczną, która zabezpiecza burtę łodzi przed przetarciem liny o kotwicę.

There is currently no comments or ratings for this product.