• Ponton KOLIBRI KM330PP

The Symbol : km330pp
Kolor
2092.00
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 godziny
Shipping price 89
Anglia 89
strona producenta

Zadzwoń i zamów: 795244917 lub 577757706

Leave your phone

Wymiary:
image

Seria małych pontonów wiosłowo-silnikowych, które są równie dobre do pływania z wiosłami jak i do pływania z silnikiem. Pontony posiadają na burtach listwy odbojowe, które poprawiają właściwości nautyczne i chronią boki pontonu przed ścieraniem i uszkodzeniem. Każdy ponton z tej serii może być łatwo spakowany do bagażnika wraz ze składaną podłogą. Montaż i demontaż nie trwa dłużej niż 10-15 minut.

Ponton Kolibri KM-330PP

Do jego produkcji wykorzystano materiał wielowarstwowy wykonany ze wzmocnionego PVC. Do sklejania szwów stosuje się dwuskładnikowy klej poliuretanowy, który stwarza efekt tzw. "zimnego spawania".

Montaż podłogi jest bardzo prosty i bardzo szybki, zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund.

Pawęż to prawdziwa sklejka wodoodporna dodatkowo impregnowana specjalnymi farbami, a nie materiał imitujący sklejkę. Jest to istotne, ponieważ ta część pontonu ma ciągły kontakt z wodą.

Wszystkie modele serii „Kolibri” są zbudowane zgodnie z ISO / CD 6185- 2000 oraz posiadają certyfikaty jakości i charakterystyki sanitarne i higieniczne.
Ponton Kolibri KM-330PP posiada również certyfikat bezpieczeństwa CE.

Komplet zawiera:

 • Aluminiowe wiosła - posiadają duże profilowane pióra (posiadają możliwość regulacji dla wygodnego dopasowania),
 • Pawęż do silnika - wykonana z wysokiej jakości sklejki wodoodpornej,
 • Dwie ławki - posiadają regulację położenia względem długości dzięki czemu najdogodniejsze rozmieszczenie nie jest problemem,
 • Podłoga twarda rolowana - wykonana z wysokiej jakości sklejki wodoodpornej. Posiada powłokę antypoślizgową,
 • Torba transportowa,
 • Pompka nożna - poj. 5l,
 • Komplet naprawczy - zawiera materiał oraz klej,
 • Uchwyty na wiosła,
 • Linki asekuracyjne,
 • Rolka kotwiczna zamontowana fabrycznie,
 • Zawór bezpieczeństwa,
 • Instrukcja eksploatacji,
 • Karta gwarancyjna (gwarancja 8 lat) autoryzowany serwis w Polsce, gwarancja 8 lat na wady fabryczne, oprócz tego pierwsze 3 lata również opłacamy transport pontonu do naprawy od klienta do naszego serwisu i z powrotem. Czyli w razie wykrycia fabrycznej wady klient nie ponosi ani kosztów naprawy ani kosztów transportu.

image

Na szczególną uwagę zasługuje podłoga pontonu. Wykonana z twardego i wytrzymałego materiału, pokrytego antypoślizgową powierzchnią zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas poruszania się po pokładzie. Jej montaż jest szybki i prosty. Poszczególne sekcje podłogi połączone są na stałe taśmą. Nie ma standardowych aluminiowych profili (pióro, wpust), ponieważ podłoga jest blokowana i usztywniana przez napompowane burty.

 

image
Aluminiowe wiosła z plastikowymi piórami są wytrzymałe i lekkie, a przed zgubieniem zabezpieczają je dodatkowe uchwyty.

image

W komplecie pontonu są zawory bezpieczeństwa. Zawór montowany jest wewnątrz burt i jest uruchomiany automatycznie. Zawór bezpieczeństwa zabezpiecza przed nadmiernym ciśnieniem i nie pozwala przepompowywać pontonu jak również jest zabezpieczeniem od eksplozji przy nadmiernym ciśnieniu powodowanym przy nagrzaniu na słońcu.
image
Rolka kotwiczna - ponton wyposażony w rolkę ułatwiającą wyciąganie kotwicy, poniżej rolki uchwyt do zawiązania linki.

image

Materiał: 5-warstw PVC – 950 g/m2.
Szwy są wykonane przy zastosowaniu metody stykowej, oraz z dodatkowym wzmacnianiem strony zewnętrznej i wewnętrznej. Do sklejania szwów stosuje się dwuskładnikowy klej poliuretanowy, który jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe i stwarza efekt tzw. "zimnego spawania".

image

 • Ponton przemyślany, bardzo dobrze wykonany. Poprzednio miałem KM 300 PP i zamieniłem na KM 330 PP ze względu na mój wzrost i ciężar. Atutem obu pontonów jest Pełna Podłoga, super rozwiązanie. KM 330 PP to największy ponton z którym poradzi sobie jedna osoba bez żadnych problemów. Miejsca wystarczy spokojnie na 2 duże osoby + duża ilość sprzętu wędkarskiego. Cena bardzo dobra. Poza tym jest przepiękny :-). Polecam.
  Robert W. (2020-09-14)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price