• Ponton KOLIBRI K-240

Podłoga
Mocowanie pod pawęż
Listwa odbojowa
743.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9
Odbiór osobisty 0
POBRANIE DOSTAWA GRATIS (ZIMOWA PROMOCJA) 0
Inpost Paczkomaty 9
Inpost Kurier 12
Kurier DPD 14
Inpost Kurier (Pobranie) 15
Kurier DPD (Pobranie) 16
Kurier DPD 45
strona producenta

Zadzwoń i zamów: 795244917 lub 577757706

Zostaw telefon

Oznaczenia:

KM - pontony motorowo-wiosłowe

K - pontony wiosłowe

T - z uchwytami do mocowania pawęży pod silnik

L - odbój, pas ochronny wokół pontonu chroniący burty podczas cumowania

D - pneumatyczny kil

SL – pełnowymiarowe kilowe łodzie motorowe o zwiększonej długości kokpitu, z podłogą ze sklejki z profilami aluminiowymi lub pełną podłogą aluminiową

LIGHT – lekka nadmuchiwana łódź motorowa z kilem bez profili aluminiowych

Oferowany przez nas ponton to:

- jakość i wytrzymałość zastosowanych materiałów, poparta wieloletnią sprzedażą i bardzo pozytywnymi opiniami użytkowników.

- ergonomia i komfort użytkowania, wynika z naszego bardzo dużego doświadczenia a rozwiązania techniczne w tym również charakterystyka i umiejscowienie zastosowanych akcesoriów oraz system składania i rozkładania są efektem naszych  sugestii, współpracy z fabryką i potrzeb użytkowników.

- serwis i gwarancja, znamy się na tym doskonale i jak mało kto ponieważ naprawiamy i naprawialiśmy niemalże wszystkie marki pontonów bo jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w tej branży. Posiadamy własny serwis.

- akcesoria, w stałej ofercie dostęp do szerokiej oferty dodatków jeszcze bardziej usprawniających użytkowanie pontonu.

GWARANCJA 8 LAT !

Jako oficjalny dystrybutor oferujemy produkt oryginalny wykonany z najlepszych materiałów i zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dostęp do akcesoriów oraz szybkie i profesjonalnie wykonane naprawy.

Pontony serwisujemy osobiście, a dzięki ogromnemu doświadczeniu i stosowaniu profesjonalnych materiałów jesteśmy w stanie naprawić nawet duże i trudne uszkodzenia przy jednoczesnym zachowaniu krótkiego terminu naprawy.

Nasza gwarancja to prawdziwa gwarancja poświadczona wpisem w karcie pontonu, poparta niepodważalną reputacją i pozytywnymi opiniami użytkowników o czym możecie Państwo przeczytać na wielu forach.

Małych rozmiarów pontony, popularne wśród wędkarzy. Podstawowe zalety tych modeli to mały ciężar i rozmiar, są łatwe w transporcie, można je szybko złożyć.

 

Materiał: 5-warstwa PVC - 950 g/m2

Materiał to warstwa tkaniny syntetycznej z dwustronnym pokryciem polyvinylem chlorydu powiązanych ze sobą za pomocą specjalnego płynu adhezyjnego. Warstwa PVC zabezpiecza przed przeniknięciem powietrza przez materiał. Materiał jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, słoną wodę, paliwo, oleje. Zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30 do +60 stopni Celsjusza.

Szwy są wykonane przy zastosowaniu metody stykowej, oraz z dodatkowym wzmacnianiem strony zewnętrznej i wewnętrznej. Do sklejania szwów stosuje się dwuskładnikowy klej poliuretanowy, który jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, stwarza efekt tzw. "zimnego spawania".

Podstawowe węzły łączeń spawane są za pomocą technologii spawania prądem wysokiej częstotliwości. Nowe technologie zapewniają trwałość łączeń o 2-5% wyższą, niż przy sklejaniu.Burty łodzi posiadają przegrody, które oddzielają komory. Przegrody są wykonane w kształcie stożków dla wyrównania ciśnienia we wszystkich komorach cylindra.

Standardowe wyposażenie pontonu:

  • Aluminiowe wiosła
  • Podłoga
  • Dwie ławeczki
  • Torba transportowa
  • Pompka nożna
  • Komplet naprawczy (klej z materiałem)
  • Uchwyty na wiosła
  • Linki asekuracyjne
  • Instrukcja eksploatacji w j. polskim
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.